^ DO GÓRY

Oferta

Oferujemy:

Transport krajowy i międzynarodowy

Zakres świadczonych przez nas usług transportowych i spedycyjnych obejmuje transport drogowy krajowy i międzynarodowy. Specjalizujemy się w transporcie na terenie Unii Europejskiej oraz Chorwacji, Szwajcarii i Norwegii. Usługi transportowe świadczymy taborem ciągników siodłowych z naczepami typu plandeka.

Transport samochodów

Klienci naszej firmy mogą korzystać z usług transportowych, wykonywanych specjalistycznym samochodem, tzw. lawetą. Laweta przystosowana jest do przewozu pojazdów o masie do 3,5 tony – są to samochody osobowe, dostawcze oraz inne. Pojazd posiada hydraulicznie sterowaną platformę oraz wciągarkę, ułatwiającą szybki i bezpieczny załadunek pojazdów lub wielkogabarytowych ładunków. Laweta może Państwu służyć w takich sytuacjach jak: przewóz uszkodzonego pojazdu do warsztatu, domu lub parking, transport samochodu nieposiadającego badań technicznych, dostawa auta we wskazane miejsce, odbiór i transport pojazdu z dowolnej lokalizacji oraz wiele innych zastosowań..

Pomoc drogową

Oferujemy: holowanie aut osobowych i dostawczych oraz busów do 3,5 t; holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego; wyciąganie pojazdów z rowu, stawianie pojazdów na koła; drobne naprawy na drodze (wymiana kół i uruchamianie pojazdów); posiadamy własny parking do przechowania uszkodzonych aut. Zapewniamy bezpieczne wciągnięcie i zabezpieczenie pojazdu dzięki platformie hydraulicznej, która umożliwia załadunek pojazdów o niskim lub uszkodzonym zawieszeniu.

Transport towarów różnych

Oferujemy usługi transportowe w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego ciągnikiem z plandeką oraz na lawecie: transport materiałów budowlanych; transport mebli; transport artykułów spożywczych; transport urządzeń gastronomicznych; przewóz motorówek, żaglówek i kajaków,transportowanie sprzętu budowlanego (mini koparki itp.).