Nasza działalność

od 2010 roku

O nas

Od 2010 r. służymy naszym klientom – mniejszym lub większych przedsiębiorstwom –kompleksową organizacją transportu krajowego i międzynarodowego. Transport ciężarowy to dziedzina, w której mamy już spore doświadczenie. Specjalizujemy się w transporcie różnego rodzaju towarów z branż: drzewnej, papierniczej, przemysłu metalowego, motoryzacyjnego i elektronicznego, a przede wszystkim różnorakich maszyn budowlanych. Posiadamy pozwolenia na ładunki ponadgabarytowe.

Motoring to polska firma transportowa charakteryzująca się terminowością, bezpieczeństwem oraz uczciwością.

Nasze wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym przekłada się na zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników (spedytorów i kierowców), inwestowanie w nowoczesny sprzęt i urządzenia (np. do załadunku i rozładunku) oraz wzorową organizację. Wszystkie powierzone nam ładunki na terenie całej Europy są monitorowane i ubezpieczone. Podczas realizacji każdego zamówienia korzystamy z wypracowanych przez lata metod pracy, które gwarantują stuprocentową satysfakcję naszych klientów.

motoring 123
motoring 35623
motoring 361

NASZA MISJA

NA CZAS

Nasza terminowość i punktualność to cechy, dzięki którym grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa.

NA MIEJSCE

Każdy ładunek jest monitorowany od momentu załadunku aż do bezpiecznego dostarczenia do miejsca przeznaczenia.

NA PEWNO

Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone rozwiązania zapewniają Waszym ładunkom szybki i bezpieczny transport.